[Цікаві факти ]

Вчені показали найдивніших істот знайдених на дні океану


Останні три тижні біологи з Okeanos Explorer, корабля Національного управління океанічних і атмосферних досліджень, вивчали морські глибини на території Американського Самоа в Тихому океані. Там вони знайшли величезну кількість дивних і вражаючих створінь, ще раз нагадавши нам, як мало люди знають про океанічної фауни, - передає «Популярна Механіка".
На морський території Американського Самоа знаходяться три морських заповідника: Атолл Розі, Національний парк Американського Самоа і Національний морський заповідник Американського Самоа. Вони захищають протяжні коралові рифи, глибинні рифи, гідротермальні джерела і навіть археологічні реліквії.
«Під час експедиції ми спостерігали десятки нових видів морських зірок, губок, коралів і молюсків, зразки деяких ми взяли», - каже Сантьяго Херрера, учасник експедиції.
А ось одні з найбільш примітних відео експедиції. Звичайно, ці види вже відомі науці, але настільки близько їх знімають вкрай рідко:
На відео вище ви можете бачити морську венерину мухоловка. Ця велика актинія також змикає щупальця, щоб зловити жертву або захиститися від ворога. Щупальця оснащені жалячими клітинами, схожими на мікроскопічні гарпуни, що вводять отруту. Раніше вважалося, що в цій частині Тихого океану вони практично не зустрічаються.
На морський височини Уту дослідники наткнулися на rhopalonematid trachymedusa, прозору медузу, яка дістала прізвисько «космічна медуза» за свій вид, схожий на НЛО. Сяючі жовті частини - це репродуктивні органи, а червоні - це травна система.
На відео зверху ви можете побачити панцирну тригли, яка використовує модифіковані плавники в якості ніг, щоб пересуватися по морському дну.
А це гідроїд, який досліджує камені на морський височини Леос. Ці схожі на інопланетян істоти - близькі родичі медуз, але поводяться зовсім по іншому. Вони прикріплюються до каменів, а потім двома рядами щупальцеподобних ротів хапають їжу, що пропливає поблизу.
Категорія: Різне | Додав: sanya-97 (06.03.2017)
Переглядів: 526 | Теги: фауна, океан, біологи, відео, морський заповідник, експедиція, вчені, створіння | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]