[Цікаві факти ]

Україна потребує професійних кіберрозвідників


Кабінет міністрів прийняв Стратегію кібербезпеки на 2017 рік.
 Однією з першочергових завдань в Стратегії є перевірка надійності Інформсистеми в держорганах і на об'єктах критичної інфраструктури (АЕС, ТЕС та інші). Також необхідно створити індикатори захищеності: складні паролі з 12 символів, ускладнений доступ до «адмінки» сайту держоргану і т. Д., Так як число спроб атак з боку хакерів на такі об'єкти зростає. Ще одна вразлива сфера - банківська та платіжні системи.
Розробники Стратегії доручили створити СБУ і Нацбанку спеціальний Центр реагування на інциденти кібербезпеки в банківській сфері. Фахівців, які будуть відповідальні за кібербезпека держресурсів оборони і безпеки, обіцяють преміювати і стимулювати.
Оборонникам доручати створити сучасні програми для студентів військових і силових вузів для підготовки кіберрозвідників і контррозвідників, які володіють сучасними технологіями. Один з керівників в МВС каже, що держоргани можуть зіткнутися з кадровим голодом - досвідчених фахівців з кібербезпеки не так вже й багато, а за зарплату трохи більше 3500 грн і ті не захочуть працювати. Глава кіберполіції України Сергій Демедюк додав, що зараз існує законопроект, що передбачає відповідальність для керівників, які халатно ставитимуться до кібербезпеки.
Категорія: Наука і техніка | Додав: sanya-97 (15.03.2017)
Переглядів: 479 | Теги: кіберполіція України, індикатори захищеності, професійні кіберрозвідники, надійність інформсистеми | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]